+372 502 5425 info@sentio.ee Print

Ettevõttest

introSentio on sõltumatu pikaajalise kogemusega finantsnõustamisalaseid teenuseid (corporate finance) pakkuv konsultatsioonifirma koostöövõrgustikuga nii Baltikumis, Põhja-Euroopas kui teistel rahvusvahelistel turgudel.

Ettevõte asutati 2003.a. eesmärgiga pakkuda kiiret, paindlikku ja professionaalset finantsnõustamise teenust. Sentio on samuti Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni asutajaliikmest toetajaliige, Wyn River nõustamisettevõtete võrgustiku Eesti esindaja (võrgustikku kuuluvad väga kogenud sõltumatud liikmed, mis on keskendunud finantsnõustamisele ja äritegevuse parandamisele Kesk- Kagu- ja Ida-Euroopas, Kaukaasias, Kesk-Aasias ning Aafrikas) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Sentio partneritel on enam kui 15-aastane kogemus keskmise suurusega ettevõtetele omakapitali investeeringute, finantsnõustamise ja konsultatsiooniteenuste pakkumisel, mille tulemusel on meil arvestatavad kontaktid ning koostöökogemus äri- ja finantsliidritega Eestis ning naaberturgudel. Ettevõttel on samuti head kontaktid Põhjamaade ja Baltikumi erakapitali fondidega.

Me keskendume oma klientidele järgmiste finantsnõustamise ja muude teenuste pakkumisele:

  • Ettevõtte ostu-müügi nõustamine (müüja või ostja nõustamine);
  • Kapitali kaasamine;
  • Ettevõtte väärtuse hindamine;
  • Ärikinnisvara ostu-müügi nõustamine.

Sentio teeb koostööd peamiselt keskmise suurusega Eesti ettevõtetega erinevates sektorites. Sentio meeskond on lõpuni viinud ettevõtete ostu-müügi tehinguid koguväärtuses üle 150 miljoni EURi. Meie tööd sisaldavad edukalt lõpuni viidud tehinguid järgnevatest sektoritest: tootmine (sh. metallitööstus, mööblitööstus, puitmajatootmine, puidutöötlemine,), teenindussektor (sh. meditsiiniseadmete lahenduste müük ja müügijärgne teenindus ning arhitektuuribüroo), trükitööstus, põllumajandus, jaekaubandus, transport, ehitus, infrastruktuur, infotehnoloogia, biotehnoloogia ja kinnisvara.

Sentio keskendub oma tegevuses valitud klientide nõustamisele, mistõttu suudame pakkuda professionaalset ja kliendikeskset teenust projektide elluviimisel. Meie jaoks on iga kliendi soov ja vajadus unikaalne, et pakkuda ka mittestandardseid lahendusi.

Üksikasjaliku teenuspakkumise koostamiseks teostame Teie ettevõtte eelanalüüsi ja sektori analüüsi vastavalt etteantud lähteülesandele. Kliendilepingud põhinevad kokkuleppelistel püsi- ja tulemustasudel, millest enamuse moodustavad tulemustasud.